Reference | tvorba webových stránek | grafické práce

Supraphon a.s.

Spolupráce se společností Supraphon a.s. Tvorba obalů a bookletů pro různé tituly. Např.: Karel Gott zpívá, booklet do boxu Gott my life, CD & LP Čas růží - Karel Gott, CD box Zlatá edice - Jiří Malásek a další...

Valmont trading s.r.o.

www.topcigars.cz

Společnost Valmont trading s.r.o., nás požádala o tvorbu webových stránek velkoobchodu TOPcigarss možností editace aktualit. Úvodní strana je postavena na základních informacích, které zákazníka informují o aktuálním nabídce velkoobchodu, což zcela splnilo představu našeho klienta. Velkoobchod nabízí elektronické cigarety, e-liquidy a jejich příslušenství...Tento projekt předcházela tvorba dalších webových stránek pro prezentaci oficiálního zastoupení v ČR zahraničních společností Joyetech, Ritchy a Dekang, které se zabývají prodejem elektronických cigaret, e-liquidů a příslušenství e-kouření...Společnost Valmont trading s.r.o. se stal naším dlouhodobým klienetem - správa všech webových prezentací, správa SEO a kompletní grafické návrhy pro firmení a produktovou prezentaci včetne obalového materiálu pro některé produkty...více

Martina Matalová - OKstroje.cz

www.okstroje.cz

Martina Matalová - okstroje.cz - vytvoření webové prezentace s interním firemním databázovým systém, který byl dle požadavků vytvořený na míru. Databázový systém slouží k evidenci klientů a dalších záznamů..Další úspěšnou výzvou bylo vytvoření corporate designu (logotyp s manuálem, hlavičkový papír, vizitky, potisk na propisky, obálka a klopové desky/.

Vlasové studio CATLINE

www.catline.cz

Webové stránky, grafické práce - vlasové studio CATLINE - leták, webové stránky, polepy...

Palačinkárna Freshík Benešov

Corporate Designe / webové stránky - Palačinkárna Freshík Benešov - vizitky, letáky, menu, webové stránky, polepy, reklamní materiály a další..

Občanské sdružení Svět nemocných dětí

www.svetnemocnychdeti.cz

Webové stránky, grafické práce - Občanské sdružení Svět nemocných dětí - leták, webové stránky, katalog...

Pomáháme, podporujeme...

Vážně nemocným dětem, dětem s dětských domovů, ústavů a ze slabých rodin můžete pomoci prostřednictvím Webového & Grafického Studia LucziDesigne, objednáte-li si grafické či webové služby, které studio nabízí.

Salon Elite

www.salonelite.cz

Grafické práce pro salon Elite - thajské masáže Praha 1 - vizitky, letáky, brožury, slevové kartičky a další..

F&H Computers

Webdesign, vizitky, letáky a další grafické práce pro F&H Computers Litomyšl. Prodej a serivs IT Litomysl.

Fiveriders

www.fiveriders.cz

Kompletní tvorba webových stránek vč. jednoduchého CMS pro editaci textového obsahu. Stránky byly vytvořeny v roce 2011. Nyní jsme provádeli redesign, který stránky oživil. Webová prezentace působí moderně a dynamicky.

vino a styl

Víno a Styl - časopis nejen o víně

Víno a Styl na Facebooku

Spolupráce při tvorbě časopisu Víno & Styl č.50. Hlavním úkolem byla kompletní úprava fotografií a obrázků, sazba některých článků a návrh titulní strany.

kika čestlice
kika - jednička v nápadech na bydlení

Spolupráce s obchodním domem kika byla navázána oslovením k tvorbě newsletterů pro pobočku kika Čestlice.