Webové a grafické studio LUCZI DESIGNE

Dokážeme Vám nabídnout a zprostředkovat komplexní služby z oblasti grafického a webového designu, reklamy i tisku.

Na našich stránkách najedte vekšteré potřebné informace jak o naší práci a spolupráci s Vámi při tvorbě nového projektu, tak i jednotlivých poskytovaných službách našeho grafického studia LucziDesigne. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Nabízíme Vám tyto služby:

Posláním naší společnosti je spokojenost našich stávajících i budoucích zákazníků, jak kvalitou našich produktů a služeb, tak i dostupnými cenami pro studenty až po velké firmy. Jsme připraveni plnit Vaše představy.

Služby LucziDesigne:

1.  Webdesign

2.  Tvorba webových stránek

3.  SEO / analýzy / Marketing, reklama a PR

4.  Webové aplikace

5.  Loga a logotypy

6.  Corporate design

7.  Velkoplošná reklama

8.  Tisk

9.  Reklamní tiskoviny

10. Polepy aut, dopravních prostředků a výloh

11. Reklamní předměty

12. Packaging design / Obalová grafika

13. Časopisy, katalogy, brožury, inzerce

Muzikály pro všechny

V rámci spolupráce s produkční agenturou Carousel Production s.r.o. jsme realizovali webový portál s muzikály, které cetují do Brna nebo dělají TOUR po ČR. Děláme správu webu, SEO a PPC. Dále jsme v rámci této zakázky vytvořili kompletní propagační design a logo.

přejít na web
TOPCIGARS

Návrh kompletní grafiky /vč.obalové grafiky pro e-liquidy Dekang/ pro velkoobchod topcigars.cz, který se zabývá prodejem elektronických cigaret a e-liquidů. Velkoobchod TOPCIGARS.cz je oficiálním distributorem značek Joyetech, Dekang, Liqua a Vision.

Více informací
OK stroje - Martina Matalová
Webová aplikace na míru / Corporate design

Pro společnost Martina Matalová OK stroje jsme navrhli a vytvořili vnitřní databázový systém na míru, webové stránky a kompletní corporate design.

Více informací