Tvorba webových stránek

Pokud si u nás objednáte kompletní realizaci webových stránek, očekávejte vždy validní zdrojový kód a dodržování pravidel vytvoření dobrého webu. Jednoduchý redakční systém je jednou ze služeb, které Vám rádi nabídneme. Vždy se snažíme předcházet bezproblémovému průhěhu zakázky, avšak je mít na paměti, že někdy potíže mohou nastat. Je proto dobré mít před započetím práce vše dobře nachystané a předejít tak případným problémům při realizaci vašeho projektu. Vždy myslíme na kvalitní výsledek a úspěšné splnění Vašeho projektu.

ZDE JE UVEDENO PÁR BODŮ, KTERÝMI SE ŘÍDÍME PRO ÚSPĚŠNÝ WEB:

1) Grafický návrh webových stránek - Kvalitní grafika je jedním ze stěžejních bodů, která přispívá k úspěšnosti projektu.

2) Obsah - Především vstupní stránky Vaší webové prezentace je nutné vybavit kvalitními texty. Tyto texty mají za úkol udržet zákazníka na Vašich stránkách a zabránit jeho okamžitému odchodu na stránky s pro něj relevantnějším obsahem. Copywrighting je nedílnou součástí SEO tzv. SEO Copywrighting. Jedná se o vytváření textů pro webové prezentace. Jejich obsah se zásadně liší od textů pro potřebu tištěné inzerce. Tyto texty jsou psány nejen pro vlastní čtení návštěvníky stránek, ale jsou tzv. pastvou pro internetové vyhledávače. Jejich barevnost a obsahová bohatost dává vyšší relevanci Vašim stránkám z pohledu fulltextového vyhledávání.

3) Programování - programování webového projektu je jednou z nejdůležitějších kroků, proto je dobré mít na začátku všechny potřebné informace o jeho funkčnosti. Pokud jsou stránky naprogramovány špatně, může se stát, že se nebudou zobrazovat, pomalu načítat a budou nezbytné stálé opravy. Proto je třeba, aby byla tvorba webových stránek svěřena zkušenému týmu programátorů a stránky byly před spuštěním řádně otestovány.

Technologie - Pokud vás zajímá, jaké technologie používáme při programování internetových aplikací a tvorbě web stránek, zde je přehled používaných technologií: XML, HTML, XHTML, HTML5, CSS2, CSS3, PHP / MySQL, JavaScript, Flash

4) SEO - Search Engine Optimization (zkratka SEO, optimalizace pro vyhledávače) je metodika vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem je získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích, které odpovídá obsahu, pro danou webovou stránku vyšší pozici a tím četnější a zároveň cílené návštěvníky.

5) Reklama - pokud se rozhodnete zefektivnit Vaše webové stránky při hledání produktů či služeb zákazníkem, je dobré využít reklamní systémy nabízené na internetu. I když je reklama ,formou jak sama o sobě již názvem odpovídá placená, jde o služby internetových vyhledavačů, srovnávačů cen a jiných, kde můžete využít inzerce za určitý kredit. Správně nastavená kampaň Vám může umožnit větší prodej i klientelu.

Reklamní systémy, které Vám nabízíme: Google.cz - AdWords /vytvoření reklamy na základě klíčových slov - výrazy a fráze související s Vaší obchodní činností/. Seznam.cz - Sklik /vytvoření reklamy na základě klíčových slov - výrazy a fráze související s Vaší obchodní činností/. Srovnávače cen - Heureka.cz, Zbozi.cz, srovnanicen.cz, hledejceny.cz a další /cca 30 portálů/

Webdesign SEO optimalizace Webové aplikace Logotyp & Logo Corporate design Velkoplošná reklama

Tisk Reklamní tiskoviny Polepy Reklamní předměty Obalová grafika Časopisy, katalogy, brožury