SEO OPTIMALIZACE a další nástroje ke zvýšení návštěvnosti stránek

SEO optimalizace Vám zvýší hodnotu webu a budete vidět!

Search Engine Optimization - SEO - Cílem je získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích, které odpovídá obsahu, pro danou webovou stránku vyšší pozici a tím četnější a zároveň cílené návštěvníky.

Jeden z prvopočátečních bodů, které je potřeba dobře nastavit pro dobrou SEO je správné vyplnění meta tagů, title a alt. Samozřejmostí je pak bezchybný a validní kód stránek.

Copywrighting je další nedílnou součástí SEO tzv. SEO Copywrighting. Jedná se o vytváření textů pro webové prezentace. Jejich obsah se zásadně liší od textů pro potřebu tištěné inzerce. Tyto texty jsou psány nejen pro vlastní čtení návštěvníky stránek, ale jsou tzv. pastvou pro internetové vyhledávače. Jejich barevnost a obsahová bohatost dává vyšší relevanci Vašim stránkám z pohledu fulltextového vyhledávání.Pokud si u nás necháte provést SEO analýzu, dostanete podrobnou analýzu toho, jak si Vaše stránky na internetu vedou a také Vám řekneme jak SEO zefektivnit, opravit nebo vylepšit.

Dalším důležitým krokem a nedílnou součástí dobré SEO je Marketing, reklama a PR a PR článků. Nabízíme registraci až do 400 českých bezplatných katalogů. Dále pak vytvoření PR článků s registrací do 50-80 PR katalogů. Po domluvě je možné se domluvit i na registraci do katalogů cizích.

Reklama - pokud se rozhodnete zefektivnit Vaše webové stránky při hledání produktů či služeb zákazníkem, je dobré využít reklamní systémy nabízené na internetu. I když je reklama ,formou jak sama o sobě již názvem odpovídá placená, jde o služby internetových vyhledavačů, srovnávačů cen a jiných, kde můžete využít inzerce za určitý kredit. Správně nastavená kampaň Vám může umožnit větší prodej i klientelu.

Reklamní systémy, které Vám nabízíme: Google.cz - AdWords /vytvoření reklamy na základě klíčových slov - výrazy a fráze související s Vaší obchodní činností/. Seznam.cz - Sklik /vytvoření reklamy na základě klíčových slov - výrazy a fráze související s Vaší obchodní činností/. Srovnávače cen - Heureka.cz, Zbozi.cz, srovnanicen.cz, hledejceny.cz a další /cca 30 portálů/

Webdesign Webdevelopment Webové aplikace Logotyp & Logo Corporate design Velkoplošná reklama

Tisk Reklamní tiskoviny Polepy Reklamní předměty Obalová grafika Časopisy, katalogy, brožury