Tvorba webových stránek

Webdesign

Tvoříme moderní webové stránky při jejichž tvorbě Klademe důraz na kvalitní grafický návrh a účinnou SEO-optimalizaci, která splňuje další body pro úspěšný web (Copywrighting, linkbuilding, kampaně ppc - jejich statistiky aj.)

Tvorba webových stránek

Pokud si u nás objednáte kompletní realizaci webových stránek, očekávejte vždy validní zdrojový kód a dodržování pravidel vytvoření dobrého webu.

SEO optimalizace a analýzy

Search Engine Optimization - SEO - Cílem je získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích, které odpovídá obsahu, pro danou webovou stránku vyšší pozici a tím četnější a zároveň cílené návštěvníky.

Reklamní systémy

Nabízíme reklamní systémy ve vyhledavačích Google.cz - AdWords , Seznam.cz - Sklik. Srovnávače cen - Heureka.cz, Zbozi.cz, srovnanicen.cz, hledejceny.cz a další /cca 30 portálů/

Marketing, reklama a PR

Nabízíme registraci až do 400 českých bezplatných katalogů. Dále pak vytvoření PR článků s registrací do 50-80 PR katalogů. Po domluvě je možné se domluvit i na registraci do katalogů cizích.

Redesign webových stránek

Redesignem webových stránek se rozumí přepracování internetových stránek ať už po stránce grafické nebo funkční.

CMS - redakční systém

CMS - content management system (systém pro správu obsahu), je označení pro software zajišťující správu dokumentů, nejčastěji webového obsahu. Redkační systémy (CMS) tvoříme na míru.